Mediniai nameliai vaikams kaina

Mediniai nameliai vaikams kaina populiarumas didėja ne metais, o dienomis. Kadangi vis daugiau jaunų tėvų rinkdamiesi būstą renkasi ne butą, o namą užmiestyje su nuosavu kiemu. Kadangi atsikrausčius į nuosavą būstą, kieme žinoma jokios veiklos vaikams nebus, tėvai pradeda ieškoti sprendimų. Mediniai nameliai yra puiki pramoga vaikams kuri užtikrina kokybišką laiką lauke.

Kadangi šiomis dienomis technologijų dėka vaikai vis daugiau laiko praleidžia prie televizorių ir kompiuterių ekranų žaisdami arba žiūrėdami filmukus, jų fizinė bei akių būklė prastėja. Ne gana to, kad vaikai mažai juda, bet ir netaisyklingai sėdi ko pasakoje susidaro įdinga laikysena bei kitos stuburo ir nugaros problemos. Todėl tėvų užduotis yra riboti laiką prie kompiuterių ir užsiimti kokybišku laiku su savo vaikais lauke, gryname ore judant. Čia į pagalbą tėvams skuba – mediniai nameliai. Mediniai nameliai ne tik, kad sudomins vaikus aktyviai laiką leisti lauke bet ir pramogauti, pajusti adrenaliną leidžiantis nuo čiuožyklos, išlaisvinti savo kūryba statant įvairias smėlio pilis smėlio dėžėje ir išmokti kopinėti bei laikyti lyg svara kopinėjant kopinėjimo sienele. Todėl nauda vaikams yra visokeriopa, ir tėvams nekyla abejonių, kad reikia rinktis savo namelį kuo skubiau. Bet kadangi yra labai didelė gamintojų pasiūla, labai svarbu yra teisingas namelio pasirinkimas, ir kyla daug klausimų renkantis jį.

mediniai nameliai vaikams kaina

Medinio namelio komplektacija

Medinis namelis gali būti parduodamas kaip vienas, arba su papildoma komplektacija. Šie priedai dažniausiai yra papildomos pramogos jūsų mažiesiems. Papildomos komplektacija yra: čiuožykla, supynės (kartais du vienetai), laipiojimo sienelė, gaisrininko nusileidimo vamzdis bei kita papildoma komplektacija. Natūralu, kuo gausesnė komplektacija, tuo jūsų vaikai turės daugiau veiklos, tuo ilgiau bus lauke bei savo laisvalaikį praleis lauke be telefonų.

Medinio namelio kokybė

Medinio namelio kokybė priklauso nuo naudojamos medienos, bei jos apdirbimo. Kadangi Lietuvoje ypatingai paplitę mediniai nameliai iš pušies medienos todėl nameliai gaminami iš jos. Pušies mediena yra išpjaunama, ir tik tuomet termiškai apdorojama ir impregnuojama specialiu impregnantu. Šiuo būdų paruošta mediena tarnauja ilgai, todėl renkantis namelį, jis bus geriausias jūsų vaikų draugas visą jų vaikystę.

Medinio namelio pristatymas ir surinkimas

Mediniai nameliai yra dažniausiai parduodami nesurinkti, ir pristatomi supakuotų lentų pavidalu. Kadangi dažniausiai medinius namelius užsako moterys, gavusios lentų krūva jos išsigąsdavo. Todėl gamintojai pradėjo teikti medinių namelių surinkimo paslaugas visoje Lietuvoje, kas palengvina užsakovams patį pirkimą ir atsako į pagrindinį pirkimo klausymą – pristatymas ir surinkimas. Nameliai vaikams surinkimo paslauga kainuoja iki šimto eurų, bet ją pasirinkus, namelis kokį matėte nuotraukose ar internete bus pristatytas ir surinktas.

Kaip pasiruošti medinio namelio pristatymui?

Kadangi medinis namelis yra pagamintas iš medžio, jo sąlyčio taškai su žeme, ar žole yra kritiniai namelio stabilumui ir ilgaamžiškumui, todėl būtina surinkimo metu tinkamai ją paruošti. Pirmiausia jeigu ketinate namelį statyti ant žolės, galite įsigyti 4 – 8 sraigtinius ankerius, kurie sukami į žemę. O namelio konstrukcijos dalys, dedamos ant jų ir prisukamos. Taip namelis taps neįveikiamas jokioms audroms, ar stipriausiems vėjams. Kitas paprastesnis būdas, padėti į tas vietas trinkeles, ar betono plyteles. Tereikia su gulsčiuku išcentruoti vienodą aukštį ir sudėti trinkeles. Jei vieta kurioje planuojate statyti medinį namelį vaikams yra nelygi (matomi aukščių skirtumai), būtina kur didesnis aukščio skirtumas pabetonuoti, kad žaidžiant vaikai nenuverstų namelio.  Jeigu sklypo vieta kur statysite namelį yra lygi, tuomet užtenka turėti plytelių ir meistrai surinkimo metu jas pakiš po reikiamomis namelio vietomis ir jums rūpintis dėl to nereikės.

Mediniai nameliai vaikams kaina

Ko gero tai yra pagrindinis ir vienas iš esminių klausimų renkantis savo svajonių medinį namelį vaikams. Nameliai vaikams mediniai kaina priklauso ne tik nuo namelio tipo, bet ir nuo jo dydžio, komplektacijos, bei paslaugų kurias užsakysite papildomai. Didelis namelis kainuos brangiau, nes jam pagaminti reikalinga daugiau medienos, bei dažų ir darbo jėgos. Norint kad namelis būtų optimalus kainos ir kokybės atžvilgiu, reikėtų rinktis namelį iš vidutinės medienos storio, su gausia komplektacija. Komplektacija tokia kaip čiuožykla ir supynės iškels namelio kainą, bet vaikai džiaugsis nameliu labai ilgai.

Reikia paminėti kad namelis yra perkamas ilgam, ir medinio namelio vaikams kaina yra ilgaamžė investicija, kuri tarnaus visą jūsų vaikų vaikystę. Todėl geriau rekomenduojame pataupyti, bet namelį nupirkti didelį su daug veiklų vaikams.

mediniai nameliai vaikams kaina