Mediniai nameliai vaikams, dažniausiai užduodami klausimai!

Mediniai nameliai vaikams – džiaugsmas tiek vaikams ir jų tėveliams. Dažnai tėveliai prieš išsirenkant ir perkant medinį namelį savo vaikams, turi nemažai dvejonių ir įvairiausių klausimų. Gana neretai jie kartojasi, todėl šiandien šiame įraše atsakysime būtent į dažnaiusiai pasitaikančius klausimus ir tikimės jog rasite savo atsakymą ir bus lengviau išsirinkti jums labiausiai tinkančią medinę žaidimų aikštelę vaikams.

1.         Vienas iš dažniausiai pasitaikančių klausimų, kurį ko gero turi visi tėvai prieš užsakant medinį namelį vaikams, kodėl reikia apmokėti užsakymo kainą iškarto! Tad mūsų atsakymas labai paprastas, nameliai gaminami pagal individualius poreikius, su kiekvienu klientu atskirai derinant dydį ir kitas namelio detales, parenkant spalvas tiek namelio, tiek plastmasinių dalių ir pradėjus vykdyti užsakymą tekdavo sutikti tokių klientų, kurie tiesiog dingsta be jokios paaiškinamos priežasties, kuomet jau namelis pagamintas ir reikia suderinti pristatymo bei apmokėjimo detales. Tai mums kainuoja didelius materialinius ir laiko prasmės išteklius, tad būtent dėl to jog tokios situacijos nebūtų dažnai sutinkamos, apmokėjimas yra prieš priimant užsakymą. Mūsų parduotuvėje veikia paysera apmokėjimo sistema, kas parodo jog esate saugūs pirkdami ir tikrai prekę gausite. Tad šio punkto nereikėtų išsigasti ir jeigu tikrai ketinate pirkti medinę aikštelę tai visai neturėtų bauginti. Prekes gausite, namelis bus pagamintas ir visas detales derinsime konkrečiai ir individualiai su kiekvienu klientu. Todėl mes džiaugiamės jog ieškant atsiliepimų apie mus internete, nerasite nepatenkintų klientų ar tokių, kurie negavo savo prekių. Mūsų vardas jau yra žinomas ir vertinamas klientų, dėl to galime tik džiaugtis ir padėkoti jiems!

mediniai nameliai vaikams

2.         Ar galime suteikti surinkimo paslaugą! Žinoma, taip! Ir jeigu sakotės medinis namelis vaikams iš kito pardavėjo, jis taip pat turėtų turėti galimybę suteikti surinkimo paslaugą, nes jeigu ištikrųjų gamina namelius, žino kas kaip susideda, kokios detalės, kur keliauja tai visai neturėtų būti problema. O atvirkščiai, jeigu tokios galimybės nėra, reiktų labiau sunerimti ir pasidomėti pardavėjo istorija. Mūsų surinkimo paslauga kainuoja papildomai, jos kaina 100 eurų, šį mokęsti galima mokėti jau pristatymo ir surinkimo metu, kuomet medinis namelis jau puoš jūsų kiemą. Komandoje dirba du žmonės, namelio surinkimas trunka apie keturias valandas.

Jeigu domitės mediniai nameliai vaikams tema paskaitykite:

1 komentaras apie “Mediniai nameliai vaikams, dažniausiai užduodami klausimai!”

  1. Atgalinis pranešimas: Namukai vaikams - komplektacija, kokybė, pristatymas ir kaina

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *